Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

31 stycznia 2023

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Policach na wspólnym zdjęciu z przedstawicielami Zarządu Powiatu w Policach

W poniedziałek 30 stycznia Zarząd Powiatu w Policach złożył życzenia pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Policach z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. 

Dzień upamiętnia podpisanie 102 lata temu przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami.

Święto ustanowiono na mocy zapisu ustawy z 16 grudnia 2010 w ramach nowelizacji "Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy." Dzień ten jest od 13 lat okazją do wyrażenia słów uznania pod adresem Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia za ich zaangażowanie w realizację polityki rządu w dziedzinie zatrudnienia, w tym za zapewnienie skutecznej pomocy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także efektywną współpracę z pracodawcami zgłaszającymi zapotrzebowanie na nowych pracowników.

Z tej okazji Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski wraz z Naczelnikiem i pracownikami Wydziału Polityki Społecznej Haliną Michalak i Danielem Kiełczewskim przekazali pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Policach życzenia wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowali także za zaangażowanie i trud w codziennej pracy.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email