Dzień Mamy i Dzień Dziecka

25 maja 2016

31 maja będzie dniem pełnym niespodzianek i przyjemności dla podopiecznych Ośrodka w Karwowie. 5 czerwca natomiast, wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych z Polic i Tanowa pojadą na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka.

31 maja, z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka, Zarząd Powiatu w Policach spotka się mieszkankami i ich pociechami z Domu Samotnej Matki w Karwowie.

  • Podczas spotkania zaplanowano wspólny tort okolicznościowy oraz przekazanie upominków dla mam i ich dzieci. W ten sposób planuje się uświetnić te dwa ważne dla wszystkich święta - mówi Daniel Kiełczewski z Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach.

5 czerwca natomiast, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Zarząd Powiatu w Policach zorganizuje atrakcje dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych z Polic i Tanowa.

  • Nasi podopieczni wyjadą na ciekawą, pełną atrakcji i niespodzianek wycieczkę do Bałtyckiego Parku Dinozaurów i Safari Wrzosowo. Podczas wyjazdu, dzieci i młodzież skorzystają z wielu zaplanowanych atrakcji na świeżym powietrzu tj. placu archeologicznego, parku linowego, kolejki pirackiej czy przejazdów quadami - dodaje Daniel Kiełczewski.

W programie zaplanowano również wizytę w muzeum minerałów i skamieniałości oraz odkopanie ukrytego w piasku szkieletu tyranozaura. 

Wycieczka odbędzie się 5 czerwca br. i weźmie w niej udział 49 wychowanków i 6 wychowawców.

Obie imprezy są finansowane z budżetu Powiatu Polickiego.

Drukuj Drukuj Email Email