Drużyna SMS Police wygrywa w pierwszym meczu sezonu!

10 października 2016

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police pokonały w meczu wyjazdowym Culmen Chełmno 3:0 w pierwszym spotkaniu II ligi kobiet. Drużyna trenera Wojciecha Kaszy postawiła rywalowi wysoko poprzeczkę.

Spotkanie zakończyło się w trzech setach. Pierwszą partię policzanki wygrały 25:21, drugą 25:17, a trzecią 25:23. Tym samym zdobyły pierwsze trzy punkty.

  • Jesteśmy bardzo zadowolone z tego, że wygrałyśmy pierwszy mecz w sezonie. Bardzo nam na tym zależało. Chciałyśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Culmen w całym meczu postawił poprzeczkę dosyć wysoko. Gospodynie miały dobrą zagrywkę, która przynosiła im punkty. Jednak rywalki nie były zbytnio skuteczne w ataku - mówi środkowa drużyny Kamila Kobus - Wygrałyśmy pierwszy mecz. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. Od poniedziałku zaczniemy pracować jeszcze ciężej i skupimy się na następnym meczu, który zagramy w Policach 15 października. Chcemy przed własną publicznością wypaść jak najlepiej.
  • Głównym celem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police jest szkolenie, ale jeśli dochodzą do tego zwycięstwa, to ta praca jest wykonywana należycie. Cieszymy się, że dziewczęta godnie reprezentują Powiat Policki na arenie ogólnopolskiej i życzymy kolejnych sukcesów - mówi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Culmen Chełmno - SMS Police 0:3 (21:25, 17:25, 23:25)

SMS Police: Wasiel, Janiszewska, Markiewicz, Ogórek, Kobus, Gliniecka, Bohdanowicz (l) oraz Szperlak, Piszcz, Stróżyk, Lemańska, Podlaszewska, Wawrzoła, Drosdowska (l)

Zobacz zdjęcia z pierwszego meczu sezonu

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.smspolice.pl

Drukuj Drukuj Email Email