Drugi Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy w najbliższą sobotę

31 lipca 2018

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn wraz ze współorganizatorami serdecznie zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na Drugi Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 4 sierpnia na terenie rekreacyjno-sportowym "Mierzynianka" w Mierzynie.

Rozpoczęcie Rajdu zaplanowano na godzinę 10:00.

Trasa rajdu liczy około 15 km i prowadzi od terenu rekreacyjnego- sportowego "Mierzynianka" do patio C.H. Ster. Tempo jazdy będzie bardzo rekreacyjne (10 km/godz.), aby nawet najmłodsi i najstarsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy.

Zakończenie planowane jest na terenie patio C.H. Ster, gdzie na uczestników będą czekały medale okolicznościowe, elementy odblaskowe, poczęstunek i mnóstwo niespodzianek.

Regulamin Drugiego Mierzyńskiego Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego

termin Rajdu: 04.08.2018 godz.10.00

1. Organizatorami Drugiego Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn.Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, Centrum Handlowe Ster, Rowerowy Mierzyn, Sołectwo Mierzyn, Przejazd ma na celu przybliżenie piękna naszej miejscowości oraz integrację miłośników turystyki rowerowej z Mierzyna i okolic.

2. W wyjeździe mogą uczestniczyć całe rodziny ale osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.

3. Każda osoba, która bierze udział w wyjeździe, robi to na własną odpowiedzialność i powinna ubezpieczyć się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką swojego prawnego opiekuna.

4. Rower musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawnych obowiązujących na terenie Polski, w tym musi być wyposażony w oświetlenie przednie i tylne.

5. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy obowiązkowo wyposażyć się w kask rowerowy.

6. Należy pamiętać o zabraniu zapasowej dętki, zestawu naprawczego oraz innych akcesoriów potrzebnych do wymiany dętki i naprawy roweru jeżeli zajdzie taka potrzeba.

7. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy Prawa o ruchu drogowym.

8. Tempo jazdy: 10 km/h (dostosowane do możliwości najmłodszych uczestników wycieczki). Dystans do pokonania: około 15 km.

9. Uczestnik, który wycofa się na trasie ze wspólnej jazdy, musi we własnym zakresie zorganizować sobie bezpieczny transport do miejsca startu lub powrót do domu.

10. Organizatorzy nie pobierają za udział w wyjeździe żadnej opłaty.

11. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.

Tekst i Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email