Czerwone Gitary gwiazdą wieczoru podczas Powiatowego Dnia Seniora

19 listopada 2018

Prawie 1 500 Mieszkańców Powiatu Polickiego uczestniczyło w Powiatowych obchodach Dnia Seniora, gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary. Wydarzenie zorganizowano 18 listopada.

Powiatowe obchody Dnia Seniora już na stałe wpisały się w harmonogram imprez organizowanych przez Powiat Policki. Pierwsza impreza odbyła się w 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, gdzie na Seniorów czekał występ aktorów z Teatru Polskiego w Szczecinie. W 2017 roku impreza przeniosła się do hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Seniorzy mieli okazję obejrzeć występ Eleni.

W tym roku, organizatorzy przygotowali imprezę dla prawie 1 500 osób. Gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary. W obchodach wzięli udział Seniorzy z całego Powiatu Polickiego, między innymi Nowego Warpna, Stobna, Polic, Trzebieży, Buku i Brzózek.

Gospodarzem spotkania był Zarząd Powiatu w Policach oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Policach. W wydarzeniu wzięli także udział przedstawiciele gmin Powiatu Polickiego. Po przywitaniu wszystkich Mieszkańców i złożeniu życzeń przez Przewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Arciszewskiego i wysłuchaniu słów Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka, wręczono Seniorom symbolicznie bukiety kwiatów. 

Tradycyjnie podziękowano organizacjom pozarządowym, które aktywizują Seniorów z terenu Powiatu Polickiego. Kilka słów o każdej organizacji przedstawiła Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach ---> Artykuł.

Po części oficjalnej, na scenie hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach zaprezentował się zespół Czerwone Gitary, który w swoim repertuarze zaprezentował najbardziej znane utwory.

Organizatorem Powiatowych obchodów Dnia Seniora był Powiat Policki - Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email