Betlejemskie Światło Pokoju w Starostwie Powiatowym w Policach

21 grudnia 2021

Od lewej Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, trójka harcerzy, Wicestarosta Joanna Napiwodzka

W dniu dzisiejszym do Starostwa Powiatowego w Policach, Zuchy i Harcerze działający w Hufcu Police Związku Harcerstwa Polskiego przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju.

Harcerzy w imieniu Powiatu Polickiego powitały, dziękując za ten wyjątkowy dar, Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki oraz Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Kultywując tradycję roznoszenia na cały świat ognia wiecznie płonącego w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, również i w tym roku przedstawiciele Hufca w Policach podjęli się tego wyzwania z myślą o mieszkańcach Powiatu Polickiego. Betlejemskie Światło Pokoju zostało odebrane od słowackich skautów w dniu 12 grudnia br. na przejściu granicznym w Łysej Polanie.

Dziś i jutro, będzie możliwość odebrania go przez mieszkańców w Starostwie Powiatowym w Policach przy ul. Tanowskiej 8, w godzinach od 13:00 do 15:00.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Betlejemskie Światło Pokoju”, współfinansowanego z budżetu Powiatu Polickiego na 2021 rok.

Fotogaleria

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email