Ankieta dotycząca potrzeb rozwojowych Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego

7 czerwca 2022

Grafika dotycząca udziału w ankiecie

Pomóż zdecydować jaki ma być Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM). Wypełnij ankietę dotyczącą potrzeb rozwojowych tego obszaru.

W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru.

Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i naszego powiatu w perspektywie kolejnych kilku lat.

W badaniu ankietowym można wziąć udział klikając w poniższy link, który jest przekierowaniem do ankiety. Do udziału w badaniu wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, a wypełnienie ankiety może zająć około 10 minut. Ankieta dostępna będzie do wypełnienia do 31 lipca 2022 roku (godz. 23:59).

Ankieta - link

Ankieta do wydruku - 103 KB - pdf 

Zachęcamy do udziału w ankiecie wszystkich mieszkańców Powiatu Polickiego, abyśmy wspólnie zadecydowali o swojej przyszłości.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu POPT.03.01.00-00-0293/19, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 -2020.

Tekst i Foto: Szczeciński Obszar Metropolitalny


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email