Akademia Liderów Niepodległej

18 stycznia 2019

Fundacja Na Rzecz Oświaty i Integracji "Równajmy Szanse" ze Szczecina w konkursie organizowanym przez Narodowy Instytut Wolności wygrała grant na realizację projektu pn. Akademia Liderów Niepodległej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia aktywności społecznej do udziału w projekcie. Udział jest dobrowolny i bezpłatny a projekt apolityczny. Będzie realizowany w 5 miastach – Goleniowie, Gryfinie, Policach, Stargardzie i Szczecinie. Uczestnicy w ramach projektu wezmą udział w cyklu 5 spotkań, które odbywać się będą od lutego do czerwca 2019 roku a w ich trakcie dowiedzą się między innymi o inicjatywie lokalnej, konsultacjach społecznych, budżecie partycypacyjnym czy pozyskiwaniu funduszy na małe, lokalne inicjatywy. Zajęcia będą prowadzone zarówno w formie wykładów jak i warsztatów. W każdej z miejscowości czeka na Państwa 50 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla najaktywniejszych osób (około 25) uczestniczących w projekcie przygotowaliśmy niespodziankę – możliwość realizacji małej, lokalnej inicjatywy dla swojej społeczności a ich realizatorzy otrzymają od fundacji prezent – tablet, który mamy nadzieję posłuży im do rozwijania społecznej pasji.

Wszystkie ważne informacje dotyczące projektu, a także zapisy prowadzone są na stronie http://www.akademianiepodleglej.pl/

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału w projekcie!


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email