Absolwentki SMS Police w składzie OrlenLigowych drużyn!

24 sierpnia 2016

Tegoroczne absolwentki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police od nowego sezonu siatkarskiego zagrają w drużynach występujących w Orlen Lidze. 

Mowa o Nikoli Abramajtys i Ewie Bimkiewicz. Ta pierwsza zagra w nowym sezonie w barwach KPS Chemik Police. Druga natomiast w Budowlanych Toruń. 

W minionym sezonie obie zawodniczki były podstawowymi ogniwami w drużynie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police, z którą zajęły drugie miejsce w II lidze kobiet oraz wywalczyły tytuł Wicemistrza Polski Szkół Ponadgimnazjalnych. Obie zawodniczki reprezentowały także SMS Police w 2014 roku podczas zdobycia tytułu Mistrza Polski Szkół Ponadgimnazjalnych.

  • Cieszymy się, że coraz więcej naszych absolwentek kontynuuje swoją karierę siatkarską w klubach z najwyższych polskich lig. To świadczy o dobrym wyszkoleniu i prawidłowym doborze kadry szkoleniowej. Jesteśmy dumni, że dziewczyny kończąc naszą szkołę, mogą dalej się rozwijać. Wierzymy w nie i życzymy im powodzenia - mówi Mateusz Frąckowiak ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police.

To nie jedyne dobre wieści z polickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Uczennice: Oliwia Bałuk i Magda Stysiak zostały powołane do kadry Reprezentacji Polski Kadetek!

Na zdjęciu: Nikola Abramajtys. Od nowego sezonu siatkarskiego środkowa w KPS Chemik Police.

Foto: KPS Chemik Police 

Drukuj Drukuj Email Email