9 jubileusz istnienia Stowarzyszenia na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach

22 marca 2023

Zarząd Powiatu w Policach oraz Zarząd Stowarzyszenia Harmonii Społecznej w Policach

We wtorek 21 marca w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach odbył się 9 jubileusz istnienia Stowarzyszenia na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach połączony z premierą teledysku do piosenki "Harmonia".

Życzenia kolejnych lat owocnej pracy i wielu sukcesów związanych z funkcjonowaniem Stowarzyszenia na ręce Prezes Emilii Raczkowskiej i całego zarządu złożyli Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach Halina Michalak.

Podczas wydarzenia przybyli goście mogli obejrzeć premierę teledysku do piosenki "Harmonia" oraz wysłuchać wykładu o profilaktyce zdrowia psychicznego. Zwieńczeniem spotkania było wspólne odśpiewanie piosenki i możliwość wpisu do księgi pamiątkowej.

Stowarzyszenie na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach uzyskało wpis do Krajowego Rejestru Sądowego 21 marca 2014 roku. Celem stowarzyszenia jest działanie na rzecz harmonii społecznej poprzez edukację społeczną.

Fotogaleria

Teledysk do piosenki "Harmonia"

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email