Termin zgłoszeń na Pracodawcę Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego wydłużony

8 maja 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgłoszenia w konkursie Pracodawca roku 2016 Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego można przesyłać do 12 maja br. do siedziby Północnej Izby Gospodarczej przy ul. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie lub na adres e-mail: rb@izba.info.

Szczeciński rynek pracy w ostatnich latach silnie ewoluował, na co wpływ miały lokalne inwestycje zagraniczne, ujemna demografia, a także odpływ specjalistów za granicę i do innych ośrodków miejskich. W regionie zaczęło brakować nie tylko specjalistów i rzemieślników, ale również pracowników biurowych, produkcyjnych i fizycznych. W rezultacie, zarządzanie zasobami ludzkimi, a zwłaszcza rekrutacja, utrzymanie i rozwój kadr, stały się dziś głównymi bolączkami pracodawców, którzy coraz mocniej konkurują ze sobą walcząc o wartościowych pracowników.

Szukając rozwiązania dla tych problemów, Północna Izba Gospodarcza, Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz ze współorganizatorem Gminą Miastem Szczecin podjęła działania zaradcze w formie organizowanego po raz pierwszy plebiscytu na Pracodawcę Roku. Celem konkursu jest promowanie Metropolii Szczecińskiej jako regionu oferującego miejsca pracy w konkretnych przedsiębiorstwach, gwarantujących pracownikom sukces zawodowy i rozwój kariery.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?
Laury naszego plebiscytu są doskonałą wskazówką dla osób poszukujących pracy. Tytuł „Pracodawcy Roku” jest gwarancją rzetelności przedsiębiorstwa dla szukających stałego zatrudnienia na godnych warunkach, podnosi rangę przedsiębiorstwa na rynku pracy i jest magnesem silnie przyciągającym najlepsze kadry.
Ponadto, chcemy docenić firmy, które w swojej codziennej pracy kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu. Szczególnie zależy nam by firmy godne naśladowania wyszły z cienia i budowały markę gospodarczą naszego regionu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
Szczegółowy opis idei konkursu, jego regulamin oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie www.peryskopy.pl

Warto dodać, że ukoronowaniem plebiscytu będzie Wielka Gala Pracodawca Roku podczas której, nastąpi wręczenie statuetek Peryskop najlepszym pracodawcom. Oczy zachodniopomorskiego biznesu skierowane będą w stronę zwycięzców, a swoją obecnością zaszczycą nas znamienici goście: Jego Ekscelencja Ajay Bisaria, Ambasador Indii w Polsce, Jego Ekscelencja Manasvi Srisodapol, Ambasador Tajlandii w Polsce oraz Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski oraz przedstawiciele lokalnych władz i instytucji.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Koncertowej przy ulicy Energetyków. Imprezę poprowadzi Agata Młynarska, a gościem muzycznym będzie legenda polskiej sceny muzycznej, zespół Lady Pank. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wieczoru w towarzystwie najlepszych pracodawców regionu oraz znamienitych gości.
Rezerwacja miejsc: Katarzyna Grudzińska tel. 914860765, email: spotkania.izba.info

Plakat - plik do pobrania

Źródło: http://targiperyskop.pl/

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email