Wydział Finansów i Budżetu

Teresa Kalinowska - naczelnik wydziału

tel: 914328137, e-mail: kalinowska@policki.pl

 

Agnieszka Prymon - z-ca naczelnika wydziału

tel: 914328136, e-mail: prymon@policki.pl

 

Maria Pabich - inspektor

tel: 914328136, e-mail: pabich@policki.pl

 

Ewa Pacewicz - główny specjalista

tel: 914328138, e-mail: pacewicz@policki.pl

 

 Janina Dybiec - główny specjalista

tel: 914328138, e-mail: dybiec@policki.pl

 

Jolanta Greinert - inspektor

tel: 914328138, e-mail: greinert@policki.pl

 

Iwona Woźniak - podinspektor

tel: tel: 914328136, e-mail: wozniak@policki.pl

 

Drukuj Drukuj Email Email