„Zaprojektuj odblask” – konkurs rozstrzygnięty

30 marca 2021

Kolorowe prace plastyczne dzieci przedstawiające projekty odblasków.

Barwność prac, oryginalność ich wykonania i ciekawe pomysły na odblask poprawiający widoczność pieszego  na drodze zaprezentowali uczestnicy konkursu  plastycznego pn. "Zaprojektuj odblask".

W dwóch  kategoriach wiekowych łącznie nadesłano  29 prac.

W kategorii  dzieci w wieku przedszkolnym: I miejsce zajął Oliwier Ignasiak, II miejsce Olędzka Zuzanna, III miejsce Natalia Born.

W kategorii dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy I-III): I miejsce zajął Piotr Serwin, II miejsce Olaf Dudkowski, III miejsce Veronika  Bezverkha.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.  Dyplomy i nagrody zostaną przekazane za pośrednictwem opiekunów prawnych, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu formy i terminu ich odbioru.

W podziękowaniu za udział w konkursie i zaangażowanie w wykonanie projektów odblasków pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowy dyplom i drobny upominek, który zostanie wysłany pocztą.

Organizatorem konkursu był Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach realizowanej kampanii Powiatu Polickiego pn. „Na drodze wybierz Życie”. Jego celem było zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email