GMINA POLICE I POWIAT POLICKI ZAPRASZAJĄ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE Z TERENU POWIATU POLICKIEGO DO WZIĘCIA UDZIAŁU W XI PIKNIKU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH „JESTEŚMY, DZIAŁAMY”

16 czerwca 2017

W związku z rozpoczęciem prac nad organizacją XI pikniku organizacji pozarządowych - "Jesteśmy, działamy", który odbędzie się w dniu 9 września 2017 r. od godz. 12:00 do 16:00 na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i przedstawienia swoich osiągnięć w trakcie imprezy. Po raz pierwszy piknik zostanie zorganizowany wspólnie przez Gminę Police i Powiat Policki, w związku z tym zapraszamy do uczestnictwa organizacje pozarządowe z terenu całego powiatu.

Formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej wiadomości, można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Policach (pok. 24), przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego (ul. Stefana Batorego 3, 72 – 010 Police), faksem pod nr 91 43 11 832, lub przesłać pocztą elektroniczną: jkolesinska@ug.police.pl w temacie wpisując „11 piknik organizacji pozarządowych”.
Formularz zgłoszenia należy przesłać do 14 lipca br.

Formularz zgłoszenia- plik do pobrania

Drukuj Drukuj Email Email