Wyniki konkursu „Zaprojektuj odblask”- edycja 2022

10 lutego 2023

Kolorowe prace plastyczne rozłożone na blacie biurka

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Zaprojektuj odblask-edycja 2022" zrealizowany w ramach projektu  Powiatu Polickiego pod nazwą "Na drodze wybierz Życie",  został rozstrzygnięty.

Jego celem było zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Uczestnik miał za zadanie wykonanie dowolną techniką pracę plastyczną, będącą projektem odblasku jaki sam chciałby nosić i polecać wszystkim pieszym uczestnikom ruchu drogowego, a także rowerzystom.

Łącznie wpłynęło 26 prac barwnych prac. Najmłodsi wykazali się ogromnym zaangażowaniem, nie brakowało im pomysłów na to jak może wyglądać odblask.

I miejsce zajął Aleksander Kostka z Przedszkola Publicznego nr 9 w Policach, zaś II miejsce Kacper Słupiński Przedszkole Publiczne Nr 1 w Mierzynie w Zespole Przedszkoli w Mierzynie. III miejsce zostało przyznane Maksymowi Denysiuk z Przedszkola Publicznego nr 1 "Calineczka" w Policach.

Organizatorem konkursu był Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac i gratulujemy zwycięzcom.

Dyplomy i nagrody zostaną przekazane za pośrednictwem opiekunów prawnych, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu formy i terminu ich odbioru. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć.

Tekst i Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

 

Drukuj Drukuj Email Email