Już w sobotę w hali Zespołu Szkół w Policach Grupa Azoty PRZEDSZKOLIADA Tour

2 marca 2017

4 marca (sobota) w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza przy ulicy Siedleckiej 6 w Policach odbędzie się impreza Grupa Azoty Przedszkoliada Tour. Event rozpocznie się o godzinie 10:00. Weźmie w nim udział kilkuset przedszkolaków z   okolicznych przedszkoli, którzy biorą udział w systemie Przedszkoliada.pl.

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to największy w Europie cykl imprez o  charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków. W całym przedsięwzięciu,  które jest organizowane po raz szósty, w sumie weźmie udział około 10 tysięcy dzieci uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej dla  przedszkolaków Przedszkoliada.pl. Poprzez realizowaną misję Przedszkoliada.pl  zapewnia Aktywnym Przedszkolakom rozrywki ruchowej, przeciwdziała otyłości, zapobiega zwolnieniom z WF, upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu; piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

Jakie atrakcje dla Aktywnych Przedszkolaków?

 Grupa Azoty Przedszkoliada Tour po raz pierwszy odwiedzi Police.

 - To  pierwsza impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w Policach, mam  ogromną nadzieję, że stanie się ona tradycją polickich przedszkolaków,  wpisując się na stałe do przedszkolnego kalendarza. Dochodzą do mnie informacje o ogromnym zaangażowaniu całych społeczności przedszkolnych w przygotowaniu do imprezy, jestem zatem przekonany, że mali sportowcy dostarczą nam wielkich emocji na parkiecie zaś kibice fantastycznej atmosfery na trybunach – mówi lokalny promotor systemu Przedszkoliada.pl, Adrian Szpakowski.

Na Aktywnych Przedszkolaków czeka wiele atrakcji. W imprezie wezmą udział zawodnicy  z klubów ekstraklasy - siatkarki Chemika Police, piłkarki ręczne SPR-u Pogoń Baltica, piłkarze ręczni Pogoni Handball Szczecin oraz piłkarze nożni Chemika Police. Kluby przygotowują gadżety dla uczestników. Do wygrania będą między innymi bilety na mecze wszystkich zespołów uczestniczących w Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2017 Police.

Rozgrzewkę w rytmach Zumby poprowadzi znana i lubiana instruktorka Klubu Fitness Calypso Marzena Sawicka. Na zakończenie imprezy dla wszystkich zgromadzonych przygotowana została wielka taneczna niespodzianka.

Dzieci będą dopingowane przez zorganizowane grupy rodziców. Dla najbardziej  kreatywnych kibiców czekają nagrody. Kino Helios ufundowało wyjazd do kina, Bawialnia Tęczowa Planeta wyjazd do bawialni, a firma ELMO URODZINKI ufundowała wizytę bajkowego bohatera w przedszkolu. Przygotowane zostały także inne atrakcje, animacje i konkursy dla rodziców.  Upominki dla dzieci ufundowali Powiat Policki oraz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. Folwark Podkowa z Przęsocina jako nagrodę ufundował bilety wstępu do mini ZOO.

Aktywne Przedszkolaki będą mogły się posilić na stacji żywieniowej przygotowanej przez Marwit oraz Piątnicę. Poczęstunek dla kibiców zapewni Restauracja Podkowa tak, by licznie zgromadzeni rodzice mogli na trybunach uzupełnić energię potrzebną do wspaniałego dopingu.

Czerwonemu Kangurowi Przedszkoliada.pl pomagać będą przyjaciele - maskotki  dinozaury z Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, "Chemiczek" z Chemika Police, "Wilk Morski" z klubu King Szczecin. Pomocą podczas imprezy będą oczywiście służyć także wolontariusze - zawodniczki SMS-u Police. Na imprezie ustawiona zostanie stacja poświęcona marce „Pomorze Zachodnie”.

Imprezę Honorowym Patronatem objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, Starosta Policki Pan Andrzej Bednarek oraz Burmistrz Polic Pan Władysław Diakun.

GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2017

Przez trzy miesiące w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour odbędzie się 35 imprez zorganizowanych w 23 lokalizacjach na terenie całej Polski. Cykl rozpoczął się 12 stycznia w Łodzi, a zakończy 1 kwietnia w Warszawie.

Kalendarz imprez, jak i relacje z imprez na bieżąco na www.przedszkoliada.pl,  <http://www.przedszkoliada.pl/>oraz profilu Przedszkoliada.pl na Facebooku.

Aktywne Przedszkolaki spotkają się także z Czerwonym Kangurem Przedszkoliada.pl i jego drużyną, w tym przyjaciółmi reprezentującymi lokalne kluby sportowe.

Ponad 200 instytucji i firm z całego kraju, na czele z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Rzecznikiem Praw Dziecka, Polskim Komitetem Olimpijskim i Grupą Azoty udzieliło nam swojego wsparcia.

Honorowy Patronat nad cyklem imprez Grupa Azoty Przedszkoliada Tour objęli Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka, Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak i Polski Komitet Olimpijski.

Partnerem tytularnym jest Grupa Azoty.

Partnerami wspierającymi są: Stora Enso, Herlitz, Pelikan, Decathlon i FittyKid.

Partnerzy medialni: MiniMini+, Przedszkolak.pl

Źródło:                   

PRZEDSZKOLIADA.PL <http://przedszkoliada.pl/>

tel. +48 880 257 648

mail. media@przedszkoliada.pl <mailto:media@przedszkoliada.pl>

www. przedszkoliada.pl <http://przedszkoliada.pl/>

  1. fb.com/przedszkoliada <http://fb.com/przedszkoliada>

Plakat - plik do pobrania

Drukuj Drukuj Email Email