- Powiat Policki - https://policki.pl -

Zebrano ponad 9 tysięcy złotych podczas Charytatywnego Festynu Rodzinnego

W niedzielę 29 września br., na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej 2b odbył się Charytatywny Festyn Rodzinny na rzecz Jarosława Prymaczuka, który choruje na chłoniaka DLBCL. 

Podczas festynu zebrano ponad 9 000 złotych. Wszystkie zebranie pieniądze zostaną przekazane na leczenie pana Jarosława w klinice w Monachium.

Podczas festynu tradycyjnie zostały przeprowadzone liczne licytacje, w tym koszulki meczowej reprezentanta Polski Jana Bednarka, którą przekazał Powiat Policki. Była także loteria fantowa z nagrodą główną, która została wylosowana w  przerwie meczu Chemik Police – Kotwica Kołobrzeg.

Rozegrany został mecz przyjaźni pomiędzy TEAM Police vs. Pogoń Szczecin Portowcy Stars. Swój występ miał również zespół Bloco Pomerania – gwiazda gorących brazylijskich rytmów.

Na przybyłych mieszkańców czekało wiele atrakcji, między innymi: rejs poduszkowcem na płycie boiska wraz z tuningowymi autami grupy Night Drive Police, stoiska ze smakołykami, pokazy, zamki dmuchane, przejażdżki kucykiem, osobiste strzyżenie przez Rekordzistę Polski Fryzjera Daniela Trauta, który strzygł chętnych na fotelu w postaci Komarka.

Nadal można przekazać pieniądze na leczenie pana Jarosława – https://zrzutka.pl/uzz9jc [1]

Organizatorami wydarzenia byli Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski i Tomasz Kartanowicz.

Tekst: Koncerty Charytatywne w Policach/red. Agnieszka Jaguszewska, Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto: police.naszemiasto.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]