- Powiat Policki - https://policki.pl -

Stypendia od Grupy Azoty Police dla najlepszych uczniów polickiej „Białej”

3 uczniów z Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach otrzymało stypendia od Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Uczniowie kształcą się w klasie „Technik Technologii Chemicznej”.

Klaudia Gawryszak, Monika Kabat i Konrad Lipski otrzymali stypendia naukowe ufundowane przez policką spółkę. 24 listopada w Zespole Szkół odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień. Stypendia wręczył dr Wojciech Wardacki Prezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Obecny podczas piątkowej uroczystości Zarząd Powiatu w Policach złożyli wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu gratulacje i podziękowania, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów. Dyrektor polickiej „Białej” Agata Jarymowicz przekazała wraz ze stypendystami podziękowania za współpracę pomiędzy Szkołą, a Grupą Azoty Police i Powiatem Polickim.

Stypendia zostały przyznane za najlepsze wyniki w nauce i odbyte praktyki zawodowe. Wyróżniona trójka to uczniowie trzeciej klasy technikum o kierunku „Technik Technologii Chemicznej”, który został uruchomiony w 2014 roku przy wsparciu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. i Powiatu Polickiego.

Fotogaleria [1]

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]