- Powiat Policki - https://policki.pl -

Spotkanie informacyjne dot. Programu Społecznik 2019 – 2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. Programu Społecznik 2019 – 2021, które odbędzie się 7 maja br. o godz. 13.45  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8, w sali nr 203, na II piętrze.

Celem Programu jest propagowanie postaw obywatelskich, w tym budowania tożsamości i spójności regionu poprzez wspieranie i promowanie inicjatyw mieszkańców Pomorza Zachodniego. 
Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mogą uzyskać Mikrodotacje do 4 000 zł na oddolne inicjatywy oraz do 10 000 zł w ramach regionalnych inicjatyw obywatelskich.

Pierwszy nabór wniosków w ramach programu Społecznik 2019-2021 finansowanego ze  środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, rusza 7 maja br.

Podczas spotkania zostaną przedstawione główne założenia Programu, sposób aplikowania o środki oraz dobre praktyki realizowanych inicjatyw społecznych w poprzednich naborach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesłać na adres: m.slupinski@karrsa.pl [1]


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]