- Powiat Policki - https://policki.pl -

Nasze siatkarki zajęły 3 miejsce w przedsezonowym turnieju

Trzecie miejsce zajęły zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police podczas X Ogólnopolskiego Turnieju Juniorek w Bydgoszczy. W zawodach wzięło udział sześć drużyn.

Udział drużyny SMS Police w bydgoskim turnieju stał się już tradycją. Rokrocznie przed rozpoczęciem sezonu rozgrywek II ligi zawodniczki z Polic prezentują swoje umiejętności w towarzyskich rozgrywkach.

W tym roku, w turnieju organizowanym przez KS Pałac Bydgoszcz zagrały drużyny Impelu Wrocław, Trefla Orła Malbork, Legionovii Legionowo, SMS Police i dwie ekipy Pałacu Bydgoszcz. Ostatecznie po rozegraniu pięciu spotkań, drużyna trenera Wojciecha Kaszy zajęła trzecie miejsce w turnieju, a najlepszą zawodniczką polickiej drużyny została Martyna Piszcz.

Wyniki meczów:

SMS Police – Impel Wrocław 1:2 (22:25, 14:25, 15:13)

SMS Police – Trefl Orzeł Malbork 2:1 (25:19, 25:14, 11:15)

KS Pałac I Bydgoszcz – SMS Police 0:3 (15:25, 20:25, 11:15)

Legionovia Legionowo – SMS Police 2:1 (30:28, 13:25, 15:13)

SMS Police – KS Pałac II Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:18, 18:16)

– Był to nasz pierwszy turniej przed rozpoczęciem rozgrywek II ligi. Niedawno wróciliśmy z obozu i tak naprawdę rozegraliśmy w Bydgoszczy pierwsze mecze. Zależało mi na tym, by wszystkie zawodniczki tutaj zagrały. Udział w turnieju oceniam jak najbardziej pozytywnie. Mieliśmy okazję rozegrać spotkania z czterema drużynami z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski Juniorek. Sportowo od nich nie odstajemy  mówił trener polickiej drużyny Wojciech Kasza.

Klasyfikacja końcowa:

1. Legionovia Legionowo

2. Impel Wrocław

3. SMS Police

4. Pałac I Bydgoszcz

5. Trefl Orzeł Malbork

6. Pałac II Bydgoszcz

SMS Police: Kobus, Stróżyk, Gliniecka, Lemańska, Markiewicz, Piszcz, Ogórek, Grabarczyk, Wawrzoła, Chrzan, Szperlak, Szczotkiewicz, Durka, Drosdowska (l)

Fotogaleria [1]

Tekst i Foto: www.smspolice.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]