- Powiat Policki - https://policki.pl -

Gimnazjalistki SMS Police najlepsze w regionie! Komplet zwycięstw w Baniach!

Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Gimnazjalistki z SMS Police grają zgodnie z planem i wygrywają Regionalną Gimnazjadę w Piłkę Siatkową Dziewcząt.

Drużyna prowadzona przez trenera Wojciecha Kaszę ograła wszystkie drużyny podczas Regionalnej Gimnazjady w Piłkę Siatkową Dziewcząt, która odbyła się 15 marca w Baniach. O awans do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady walczyło pięć gimnazjów: z Pyrzyc, Czaplinka, Bań, Polic i Dębna. Do kolejnego etapu rozgrywek miały prawo awansować dwie drużyny.

SMSki były faworytem zawodów i szybko to potwierdziły. Wysokie wygrane z przeciwnikami oraz dobra gra po raz kolejny wskazały prawidłowe szkolenie w polickim SMSie. Gimnazjalistki przewyższały rywalki w każdym elemencie gry, pozwalając jedynie w pierwszym secie w meczu przeciw Gimnazjum z Bań, na trochę emocji (wygrana 25:22). Ostatecznie po rozegraniu czterech spotkań policzanki zajęły pierwsze miejsce z kompletem punktów i wywalczyły awans do Półfinału Gimnazjady w Piłkę Siatkową Dziewcząt.

Wyniki spotkań:

SMS Police – Gimnazjum Czaplinek 2:0 (25:8, 25:8)

SMS Police – Gimnazjum Banie 2:0 (25:22, 25:5)

SMS Police – Gimnazjum Pyrzyce 2:0 (25:17, 25:12)

SMS Police – Gimnazjum Dębno 2:0 (25:10, 25:9)

Końcowa klasyfikacja:

1. SMS Police – awans

2. Gimnazjum Banie – awans

3. Gimnazjum Czaplinek

4. Gimnazjum Pyrzyce

5. Gimnazjum Dębno

SMS Police: Świątek, Wawrzoła, Bałuk, Jarzembska, Banasiak, Świech, Dziewit, Telus, Bartniczuk, Bik, Grzebuła, Andrzejewska

Print Friendly, PDF & Email [1]