- Powiat Policki - https://policki.pl -

Drużyna SMS Police wygrywa czwarty mecz sezonu

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police wygrały w minioną sobotę w piątym meczu sezonu w Murowanej Goślinie. Pokonały rywalki 3:1.

Drużyna trenera Wojciecha Kaszy była faworytem sobotniego spotkania i udowodniła to na parkiecie. Wygrana za trzy punkty sprawiła, że uczennice Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach wskoczyły na fotel lidera tabeli II ligi. Po rozegraniu pięciu spotkań mają na swoim koncie 12 punktów (4 mecze wygrane, 1 przegrany).

  • Gratulujemy zwycięstwa. Po raz kolejny nasze uczennice pokazały, że w Policach szkolenie jest na wysokim poziomie. Cieszy pozycja lidera, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że Szkoła ciągle się rozwija. Wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach staramy się, aby zarówno dziewczętom, jak i chłopcom ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju – mówi Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

KS Murowana Goślina – SMS Police 1:3 (20:25, 25:19, 24:26, 22:25)

SMS Police: Wasiel, Szperlak, Ogórek, Stróżyk, Gliniecka, Kobus, Bohdanowicz (l) oraz Wawrzoła, Piszcz, Markiewicz, Janiszewska, Lemańska, Podlaszewska, Drosdowska (l)

Więcej o meczu  [1]

Fotogaleria [2]

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Police

Print Friendly, PDF & Email [3]