- Powiat Policki - https://policki.pl -

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

W czwartek 4 kwietnia o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Policach odbędą się bezpłatne warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
 
Bezpłatne warsztaty szkoleniowe organizuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
 
Celem warsztatów jest przybliżenie pracownikom powiatów i gmin zagadnień z zakresu prawidłowego aplikowania o środki oraz aspektów technicznych, związanych z realizacją działań w ramach Programu „Czyste Powietrze”.
 

Warsztaty będą prowadzone przez Doradców Energetycznych w ramach projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” i w całości sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Oś Priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.3.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów znajdują się na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie – TUTAJ [1]


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]