- Powiat Policki - http://policki.pl -

Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji

Magdalena Kotowska – naczelnik wydziału

tel: 914328130, e-mail: kotowska@policki.pl [1]

 

Agnieszka Rychlik-Bakalarz – z-ca naczelnika wydziału

tel: 914328139, e-mail: rychlik@policki.pl [2]

 

Agnieszka Jaguszewska – główny specjalista

tel: 914328139, e-mail: jaguszewska@policki.pl [3]

 

Aleksandra Pacholik – podinspektor

tel: 914328139, e-mail: pacholik@policki.pl [4]

 

Karolina Wilk – główny specjalista

tel: 914328134, e-mail: wilk@policki.pl [5]

 

Karolina Wieszczak – podinspektor

tel: 914328134, e-mail: wieszczak@policki.pl [6]

 

 

Mateusz Frąckowiak – koordynator ds. informacji

tel: 914328146, kom. 663 666 233, e-mail: frackowiak@policki.pl [7]

Print Friendly, PDF & Email [8]