Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Bogusława Szulc - naczelnik wydziału

tel: 914328141, e-mail: szulc@policki.pl

 

Justyna Zygmunt - z-ca naczelnika

tel: 914328140, e-mail: zygmunt@policki.pl

 

Krystyna Soroczyńska - główny specjalista

tel: 914328152, e-mail: soroczynska@policki.pl

 

Beata Wasikowska - główny specjalista

tel: 914328142, e-mail: wasikowska@policki.pl

 

Marta Buczek - inspektor

tel: 914328142, e-mail: buczek@policki.pl

  

Ewa Jankowska - starszy specjalista

tel: 914328140, e-mail: jankowska@policki.pl

 

Urszula Ciok-Piotrowska - podinspektor

tel: 914328152, e-mail: ciok-piotrowska@policki.pl

 

Wioleta Zielonka- pracownik I stopnia w ramach robót publicznych

Drukuj Drukuj Email Email