Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg

Godziny obsługi interesantów
Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg:
poniedziałek 7.30 – 15.45
wtorek – czwartek 7.30 – 15.15
piątek – 7.30 - 14.45

Kontakt:

Magdalena Sochanowska - naczelnik wydziału 
tel: 914328104, e-mail:  sochanowska@policki.pl

Katarzyna Szeremeta – z-ca naczelnika wydziału - transport drogowy, stacje kontroli pojazdów, diagności
tel: 91 4328101, e-mail: szeremeta@policki.pl

Monika Wiśniewska – podinspektor– ośrodki szkolenia kierowców, instruktorzy i wykładowcy, usuwanie pojazdów z dróg powiatowych, odszkodowania za uszkodzenie pojazdu
tel: 91 43 28 101, e-mail: m.wisniewska@policki.pl

Aleksandra Boroszko - podinspektor - rejestracja pojazdów
tel: 91 312 39 90, e-mail:  boroszko@policki.pl

Dorota Opłatek - główny specjalista - rejestracja pojazdów
tel: 91 312 39 90, e-mail: oplatek@policki.pl

Agnieszka Raszewska– prawa jazdy
tel: 91 312 39 90, e-mail: raszewska@policki.pl

Jan Włodarczyk – inspektor – organizacje ruchu
tel: 91 43 28 105, e-mail: wlodarczyk@policki.pl

Tomasz Woźniak – kontroler techniczny - kontrola techniczna stanu dróg powiatowych
tel: 91 43 28 105, e-mail:  twozniak@policki.pl

Natalia Wasielewska – podinspektor 
tel: 91 43 28 153, e-mail: wasielewska@policki.pl

Agnieszka Siek – podinspektor – zajęcia pasa drogowego, ewidencja dróg powiatowych
tel: 91 43 28 153, e-mail: siek@policki.pl

Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg

72-005 PRZECŁAW 58
nr telefonu: 91 434 80 71

Godziny obsługi interesantów :
Poniedziałek 7.30 - 15.45
Wtorek, Środa i Czwartek 7.30 - 15:15
Piątek 7.30 - 14.45

Kontakt:

Ewa Leszczyńska - inspektor - rejestracja pojazdów
tel: 91 434 80 71, e-mail: leszczynska@policki.pl

Sylwia Świątek – podinspektor– rejestracja pojazdów
tel: 91 434 80 71, e-mail: swiatek@policki.pl

Dorota Łuczak - podinspektor - prawa jazdy
tel: 91 434 80 71, e-mail: luczak@policki.pl

Drukuj Drukuj Email Email