- Powiat Policki - http://policki.pl -

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Kancelaria:

tel: 914247989, fax 914247967, e-mail:  kancelariakresowa@policki.pl [1]

 

Agnieszka Badowska – naczelnik wydziału
tel: 914247960, e-mail: badowska@policki.pl [2]

Agnieszka Markiewicz – z-ca naczelnika wydziału
tel. 914247998, e-mail: markiewicz@policki.pl [3]

Małgorzata Sztandera-Sawa – główny specjalista
tel: 914247996, e-mail: sztandera@policki.pl [4]

Anita Karpińska – inspektor
tel: 914247996, e-mail: karpinska@policki.pl [5]

Ryszard Kurek – główny specjalista
tel: 914247995, e-mail: kurek@policki.pl [6]

Paulina Brzęczek – młodszy referent
tel: 914247998, e-mail: brzeczek@policki.pl [7]

Ewelina Laszkiewicz – podinspektor
tel: 914247994, e-mail: laszkiewicz@policki.pl [8]

Anna Otworowska – inspektor
tel: 914247994, e-mail: otworowska@policki.pl [9]

Elwira Jóźwiak – podinspektor

tel. 914247995, e-mail: jozwiak@policki.pl [10]

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email [11]