Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Kancelaria:

tel: 914247989, fax 914247967, e-mail:  kancelariakresowa@policki.pl

 

Agnieszka Badowska - naczelnik wydziału
tel: 914247960, e-mail: badowska@policki.pl

Agnieszka Markiewicz - z-ca naczelnika wydziału
tel. 914247998, e-mail: markiewicz@policki.pl

Małgorzata Sztandera-Sawa - główny specjalista
tel: 914247996, e-mail: sztandera@policki.pl

Anita Karpińska - inspektor
tel: 914247996, e-mail: karpinska@policki.pl

Ryszard Kurek - główny specjalista
tel: 914247995, e-mail: kurek@policki.pl

Paulina Brzęczek - młodszy referent
tel: 914247998, e-mail: brzeczek@policki.pl

Ewelina Laszkiewicz - podinspektor
tel: 914247994, e-mail: laszkiewicz@policki.pl

Anna Otworowska - inspektor
tel: 914247994, e-mail: otworowska@policki.pl

Elwira Jóźwiak - podinspektor

tel. 914247995, e-mail: jozwiak@policki.pl

 

 

 

Drukuj Drukuj Email Email