- Powiat Policki - http://policki.pl -

Wydział Finansów i Budżetu

Teresa Kalinowska – naczelnik wydziału

tel: 914328137, e-mail: kalinowska@policki.pl [1]

 

Agnieszka Prymon – z-ca naczelnika wydziału

tel: 914328158, e-mail: prymon@policki.pl [2]

 

Sylwia Sowała – podinspektor

tel: 914328136, e-mail: sowala@policki.pl [3]

 

Ewa Pacewicz – główny specjalista

tel: 914328138, e-mail: pacewicz@policki.pl [4]

 

Janina Dybiec – główny specjalista

tel: 914328138, e-mail: dybiec@policki.pl [5]

 

Jolanta Greinert – inspektor

tel: 914328138, e-mail: greinert@policki.pl [6]

 

Anna Dziedzic – inspektor

tel: 914328136, e-mail: dziedzic@policki.pl [7]

 

Justyna Murawska-Putresza – podinspektor

tel: 914328136, e-mail: putresza@policki.pl [8]

 

Iwona Woźniak – inspektor

tel: 914328124, e-mail: wozniak@policki.pl [9]

Print Friendly, PDF & Email [10]