Wydział Architektury i Budownictwa

UDZIELANIE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH REJESTRACJI WNIOSKÓW I DZIENNIKÓW BUDOWY

tel. 914328128

Szczepan Sawiński - naczelnik wydziału

tel: 914328117, e-mail: sawinski@policki.pl

 

Iwona Wojdalińska - zastępca naczelnika

tel: 914328108, e-mail:  wojdalinska@policki.pl

 

Marta Biełuś – starszy specjalista

tel: 914328128, e-mail: bielus@policki.pl

 

Hanna Góral - główny specjalista

tel: 914328114, e-mail: goral@policki.pl

 

Danuta Kaczmarczyk - główny specjalista

tel: 914328103, e-mail:  kaczmarczyk@policki.pl

 

Dariusz Kamiński - główny specjalista

tel: 914328107, e-mail: kaminski@policki.pl

 

Jolanta Malak-Niedworok - główny specjalista

tel: 914328119, e-mail:  niedworok@policki.pl

 

Agnieszka Michalik-Łój – pracownik II stopnia

tel: 914328128

 

Małgorzata Szybylska – podinspektor

tel: 914328152, e-mail: szybylska@policki.pl

 

Dorota Urbaniak – inspektor

tel: 914328114, e-mail: urbaniak@policki.pl

 

 Paulina Węgierska – podinspektor

tel: 914328103, e-mail: wegierska@policki.pl

 

Róża Wilczopolska – inspektor

tel: 914328152, e-mail: wilczopolska@policki.pl

 

Joanna Zazula – główny specjalista

tel: 914328119, e-mail:  zazula@policki.pl

 

 

 

 

Drukuj Drukuj Email Email