- Powiat Policki - http://policki.pl -

IV WDC Polish Cup 2019 w najbliższą sobotę

Już po raz czwarty w Mierzynie odbędzie się najbardziej prestiżowa oraz największa impreza taneczna w Polsce ! IV WDC Polish Cup 2019. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 marca.

Do Mierzyna zjadą się najlepsze pary z całego świata. Co roczną tradycją stało się przybywanie par z tytułami Mistrzów Świata, aby rywalizować o międzynarodowy puchar Polski. Wydarzenie podzielono na 3 części: 

  • Blok I – 9:00
  • Blok II – 13:00
  • Gala – 18:30

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu. Organizatorzy spodziewają się ok. 700 tancerzy w różnych kategoriach wiekowych.

Bilety wstępu można nabyć w dniu imprezy. Całodniowy bilet uprawniający do wstępu do dwóch sal tanecznych kosztuje: 50zł wstęp na salę dla kategorii dziecięcych oraz początkujących 30zł.

Wielka Gala wieczorowa, w której do muzyki na żywo zatańczą najlepsze pary wyłonione podczas eliminacje rozpocznie się o godzinie 18:30

Impreza jak co roku odbędzie się w Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Mierzynie ul.Kolorowa 24

Organizatorami imprezy jest: Gmina Dobra – Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Klub Tańca Towarzyskiego „Danceclub” oraz Szkoła podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

Wydarzenie wspiera między innymi Powiat Policki.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora [1]

Tekst i Foto: Organizator


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]