Drużyna SMS Police piąta w Finale Ogólnopolskiej Licealiady

6 czerwca 2017

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police zajęły 5 miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady, która odbyła się w dniach 2-4 czerwca w Wieliczce.

Uczennice Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach w ciągu trzech dni rozegrały siedem meczów. Policzanki w spotkaniach grupowych rywalizowały z zespołami z Kalisza, Kluczborka, Wieliczki, Dąbrowy Górniczej i Starego Sącza.

Wyniki spotkań grupowych:

SMS Police - Stary Sącz 2:0 (25:16, 25:14)

SMS Police - Dąbrowa Górnicza 0:2 (29:31, 19:25)

SMS Police - Kalisz 1:2 (25:23, 18:25, 9:15)

Police - Wieliczka 2:0 (25;22, 25:18)

Police - Kluczbork 2:0 (25:23, 25:22)

Później zagrały o miejsca 5-8 z drużynami z Zielonej Góry i Ostrowca Świętokrzyskiego.

SMS Police - Zielona Góra 2:0 (25:11, 25:13)

SMS Police - Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:19, 25:17)

Po rozegraniu wszystkich meczów, uczennice Zespołu Szkół zajęły 5 miejsce w klasyfikacji końcowej.