- Powiat Policki - http://policki.pl -

7 maja Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Policach

7 maja br. w Starostwie Powiatowym w Policach odbędzie się kolejny dyżur konsultantów Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Konsultanci w bezpośredniej rozmowie będą udzielać porad zainteresowanym osobom z terenu powiatu polickiego, na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Dyżur konsultantów odbędzie się  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8, na I piętrze urzędu pokój nr 126 w godzinach 11:00 – 13:30.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich jest Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach, tel. 91-43-28-139.

Ponadto zachęcamy do udziału w realizowanych szkoleniach w zakresie wsparcia z Funduszy Europejskich. Informacje o nich odnaleźć można pod adresem strony internetowej www.rpo.wzp.pl [1] w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”. Polecamy również profil na Facebook’u www.facebook.com/gpiszczecin/ [2].

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [3]

Print Friendly, PDF & Email [4]